top of page

Plener Analogowy & Słonecznikowy

Zaktualizowano: 20 lis 2021

W wakacje byłam na 4 różnych plenerach, chociaż przewijały się te same osoby. Każdy plener był inny, lecz zdjęcia wydają się jednak podobne ponieważ głównym elementem w tle jest natura czyli coś, co kocham na zdjęciach. Oprócz tego ukochany klimat bajki i delikatność kobieca, co uwielbiam przedstawiać na fotografiach.

Dzisiaj pokażę wam sesje z dwóch plenerów. Pierwszy z nich to plener analogowy, na który trafiłam przypadkiem, ponieważ miałam tylko wypożyczyć stroje a w końcu i tak wpadłam z aparatem, bo nie miałam co robić w domu. Organizatorem był Konrad Kowalczyk, hobbysta fotografii analogowej a miejsce pleneru to różanka czyli znany szczeciński ogród, gdzie odbywa się wiele eventów. Piękne makijaże są zasługą Anity Koman, która pomagała mi (w zasadzie przypadkiem) przy 3 z 4 plenerów, w tym również słonecznikowym.

Pozowały: Milena Młynarska, Kate Ershova oraz Alicja Czarnowska. Jako, że to plener analogowy to odkopałam Heliosa, który się świetnie sprawdził. Kate:


Milena:
Alicja:


Udało się też cyknąć kilka zdjęć naszej makijażystce, Anicie:Kilka zdjęć z backstage:No to czas na plener słonecznikowy. Organizatorem był Jarek Rudnicki, a oprócz mnie fotografowała Kinga P czyli Lainoa. Malowała ponownie Anitka Koman. Słoneczniki były w Niemczech, niedaleko mnie tj Gryfina. Pozowały cudowne: Iga Łosiewicz, Ola Popiela oraz Paulina Eggert. Iga:

Ola:

Paulina:


I standardowo fotki z backstage:


Mam nadzieję, że kilka zdjęć przykuło waszą uwagę :)

77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page