top of page
1.jpg

Hejka!

Nazywam się Emilia Stachowiak i jestem fotografką ze Szczecina specjalizującą się w uwiecznianiu magicznych chwil życia!

 

Zajmuję się fotografią od 2015 roku, a od 2017 roku poświęcam się głównie fotografii ślubnej. Ale nie ograniczam się tylko do tego! Uwielbiam też robić reportaże z chrzcin, komunii, wieczorów panieńskich i innych okolicznościowych wydarzeń. Sesje zdjęciowe to również moje ulubione zajęcie! :) Mogę stworzyć piękne zdjęcia rodzinne, narzeczeńskie, indywidualne, ciążowe i w stylu lifestyle.

Moje działanie koncentruje się głównie w Szczecinie i jego okolicach, ale jestem gotowa ruszyć w drogę, aby uchwycić wyjątkowe chwile w innych miejscach.

Każde zlecenie traktuję z wielkim zaangażowaniem i uwagą. Moim celem jest stworzenie zdjęć, które będą dla Was wyjątkowe i pełne autentycznego uroku. Chcę, abyście czuli się swobodnie i komfortowo podczas sesji, dlatego staram się stworzyć luźną atmosferę pełną uśmiechu i radości.

Jeśli jesteście gotowi na niezapomnianą przygodę w świecie fotografii, gdzie emocje zamieniają się w piękne wspomnienia, to zapraszam Was serdecznie do kontaktu. Chętnie stanę się Waszym fotografem i uwiecznię te niepowtarzalne momenty.

bottom of page