top of page

Walentynkowa sesja Oliwki i Wiktora

Cześć, cześć! No więc, wracam do Was z pełną energii i dzisiaj chcę podzielić się świeżymi nowościami!

Ostatnio miałam niezłą frajdę z fotografowaniem tej mega uroczej pary narzeczonych - Oliwki i Wiktora.

Znaliśmy się wcześniej z pracy i od razu kliknęło mi z nimi. Chodzi o ten typowy "vibe", który czujesz, gdy spotykasz ludzi, z którymi od razu czujesz, że macie wspólny język. I to był dokładnie ten przypadek!


Więc, przejdźmy do konkretów! Ostatnio mieliśmy razem mega fajną sesję. Oliwka i Wiktor, zakochana para, jak z bajki, a ja miałam ogromną przyjemność uwiecznić ich wspólne chwile.

Wszystko zaczęło się w takiej urokliwej kawiarni (Tutaj - klubokawiarnia https://www.instagram.com/tutaj_szczecin/), gdzie aromatyczna kawa i eleganckie wnętrze tworzyły niepowtarzalną atmosferę. Znając ich historię z pracy, wiedziałam, że to będzie niezwykłe doświadczenie.

Na ujęciach królowała pyszna kawa, serwowana w pięknej porcelanie. To było coś, co przyciągało spojrzenia, a samo spojrzenie na filiżanki rozgrzewało serce. Dodatkowo, w tle artystyczne detale nadawały sesji wyjątkowego charakteru.

A co do walentynek, nie mogło zabraknąć odniesienia do tego wyjątkowego dnia. Oliwka i Wiktor zadbali o to, aby każdy gest był pełen miłości. Całusy i przytulanie były jak wisienka na torcie, dodając do sesji nutkę romantyzmu.

Sernik - no cóż, to był strzał w dziesiątkę! Smakowita niespodzianka na stole, która sprawiła, że te chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe.

Cieszę się, że mogłam być częścią tego magicznego momentu i uwiecznić na zdjęciach ich miłość i radość. Dlatego dziś chciałam się z Wami podzielić tym wyjątkowym doświadczeniem. Mam nadzieję, że klimat tej sesji przekazuje się Wam przez zdjęcia tak samo, jak mi podczas ich robienia! ❤️✨

nie mogło zabraknąć selfie xD


109 wyświetleń0 komentarzy

コメント


bottom of page